-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale

sortuj
lokal na wynajem Nowe Miasto
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

SZCZECIN, NOWE MIASTO

3 115 | 74 m2
nr oferty: SWN31785

Lokal użytkowy - o powierzchni 74,4 m2 ul. Madalińskiego, Szczecin, Nowe Miasto Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany na 1 piętrze budynku usługowo biurowego. Na powierzchnię lokalu składają się dwa pomieszczenia. Toaleta na korytarzu wspólna z innym najemcą. W pomieszczeniach są sufity podwieszane z oświetleniem rastrowym, ściany gładzone i malowane, na podłogach wykładzina. Poza czynszem dla właściciela, najemca zobowiązany jest opłacać dodatkowo: - energię elektryczną - wg zużycia (wskazanie licznika), - zużycie wody, odprowadzanie ścieków - ok. 14,83 PLN netto / 1m-c za 1 deklarowaną osobę, - wywóz odpadów - 98,44 zł - zaliczka za centralne ogrzewanie pobierane tylko w sezonie grzewczym, a po jego zakończeniu rozliczana przez firmę według zużycia wskazanego w podzielnikach -256,8 zł -eksploanatcja obiektu (dozorowanie, sprzątanie, prace konserwatorskie )- 483,64 zł - klimatyzacja - internet - własna umowa z dostawcą (do lokalu doprowadzona sieć światłowodowa). Podane ceny są cenami netto Do ceny najmu zostanie doliczony podatek VAT. Wymagana kaucja - 1-miesięczny czynsz netto. Wokół obiektu znajdują się również ogólnodostępne miejsca postojowe (obszar poza Strefą Płatnego Parkowania!). Teren jest ogrodzony i dozorowany całą dobę. Rozpoznawalne miejsce, dobry dojazd do Centrum i wyjazd z miasta. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa.

Hala produkcyjna, biura, 2 mieszkania - Struga
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

SZCZECIN, DĄBIE

2 300 000 | 700 m2
nr oferty: INS21844

Na sprzedaż nieruchomości położona przy ul. Struga Szczecin - Prawobrzeże ( położona za sklepami wielkopowierzchniowymi Jula, Decathlon ). Działka o pow. 1444m2 (ok. 37m na 39m) zabudowana dwoma budynkami usługowo-mieszkaniowymi I BUDYNEK Z HALĄ o łącznej pow. ok. 637,3m2 ( 504,50m2 hala plus pomieszczenia pracownicze, 133,3m2 lokal mieszkalny na 1 piętrze) - hala 360m2 ( wymiary ok 25m x 14m) .Dobry wjazd dla pojazdów ciężarowych. Podjazd pod halę z rampą. Wysokość od 3,3m do 4,10m. Szerokość bram to 3,50m x 3m (wysokość) i druga brama przy rampie 2,30m x 2,20m (wysokość) -szatnia brudna 26m2 -szatnia czysta 26m2 -wc 10m2 -umywalki 4,6m2 -p.poż. 2m2 -komunikacja 19m2 -narzędziownia 20m2 -biuro 12m2 i 6m2 PIĘTRO lokal mieszkalny (o pow. 133,3m2): -5 pokoi 30/26/20/14/8,5m2 -komunikacja 7m2 -kuchnia 6m2 -klatka schodowa 12m2 II BUDYNEK : stanowią 3 garaże 280cm wysokość, gabinet i WC. Na piętrze: kolejne mieszkanie dwu pokojowe z kuchnią i łazienką (ok. 70m2) W piwnicy znajduje się: magazyn i "kotłownia" z trzema zbiornikami, piecem na paliwo płynne (olej). Nieruchomość jest oddalona ok. 2 km od autostrady. Obiekt z lat 90tych. Idealny na działalność wszelakiego typu i z zapleczem socjalno-mieszkalnym dla pracowników. W sąsiedztwie: hurtownia elektryczna, warsztaty, salony samochodowe itp. Zapraszam na prezentację i zachęcam do zakupu. Oferta wyłącznie w naszym biurze.

Centrum - lokal na parterze z witrynami
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

SZCZECIN, CENTRUM

639 000 | 68 m2
nr oferty: INW31366

Lokal użytkowy o pow. 68,22 m2 zlokalizowany na parterze zadbanej i okazałej kamienicy w śródmieściu Szczecina. Bezpośrednie wejście z ulicy oraz duże witryny doskonale eksponują przestrzeń handlową czy biurową. Bardzo dobra lokalizacja, w bliskiej odległości od głównych ulic miasta. W sąsiedztwie ciąg lokali z witrynami. Przed budynkiem liczne miejsca parkingowe (SPP) - bez problemu zaparkujemy samochód. Prezentowana nieruchomość nadaje się pod różnorodne rodzaje działalności, w tym biurową, handlową lub usługową. Na przestrzeni ponad 68 m2 znajduje się przestronna, jasna sala z dużymi witrynami, Dodatkowo na tyłach lokalu zaplecze sanitarne oraz wydzielona przestrzeń z pełnowymiarowymi oknami od podwórza, z powodzeniem może pełnić rolę biura lub magazynu. W cenie mogą pozostać, widoczne na zdjęciach, szafki biurowe, meble kuchenne oraz oświetlenie. Niewątpliwą zaletą nieruchomości jest możliwość elastycznej aranżacji wnętrza. Część ścian to działowe, które w łatwy sposób można zdemontować, co umożliwia powiększenie sali głównej lub dostosowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb i preferencji. Warte podkreślenia są niskie koszty utrzymania, co stanowi dodatkową korzyść dla przyszłego właściciela. Czynsz do wspólnoty mieszkaniowej 169 zł, fundusz remontowy 157 zł. Ogrzewanie gazowe. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na prezentację lokalu. Klucze w biurze.

Lokal gastronomiczny w pełni wyposażony
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

SZCZECIN, CENTRUM

890 000 | 91 m2
nr oferty: EXT24830

Lokal gastronomiczny w pełni wyposażony w centrum POWIERZCHNIA UŻYTKOWA 92,1 M2 (nie wliczone w metraż wejście, schody, wejście) DODATKOWO GARAŻ POD BUDYNKIEM (miejsce parkingowe) Sala konsumpcyjna 37,8 m2 (na 30 osób) Bar 7,0 m2 WC dla klientów 1,8 m2 Żmywak 3,4 m2 Kuchnia 22,8 m2 Magazyn suchy 2,4 m2 Szatnia pracowników 3,0 m2 Biuro 3,5 m2 WC + prysznic dla personelu 3,6 m2 Komunikacja zaplecza 6,8 m2 Wentylacja wyciągowa mechaniczna (we wszystkich pomieszczeniach) Klimatyzacja na sali konsumpcyjnej (dwie niezależne jednostki) Kurtyna powietrzna nad drzwiami wejściowymi Ogrzewanie miejskie Ciepła woda miejska Wykończenie lokalu z materiałów o wysokiej jakości m.in Drewo bukowe na ścianach Solidne krzesła Poręcze ze stali chromowanej Granitowe schody PEŁNE WYPOSAŻENIE KUCHNI DLA GASTRONOMI: Kuchnia elektryczna 4 palnikowa z piekarnikiem Kuchnia elektryczna 6 palnikowa Szafa chłodnicza 1 SZT. Stół chłodniczy dwukomorowy z blatem roboczym 4 szt. Zamrażarka 1 SZT. Lodówka na surówki/ sałatki 1 szt. Zmywarka 1 szt. Wózki na pojemniki GN 2 szt. Stoły robocze 6 szt. Bemar 1 szt. Półki ze stali nierdzewnej 2 szt. ROBOT- COUPE CL 50- do cięcia i rozdrabniania warzyw Dzieża do ciast ciężkich (wsad do 10 kg) 1 SZT. Zlew dwie komory 3 szt. Wyciągi mechaniczne nad kuchniami Zgrzewarka do pojemników na wynos DUNI 1 1 szt. Garnki Rondle Patelnie CAŁE WYPOSAŻENIE KUCHENNE JEST ZE STALI NIERDZEWNEJ PRZEZNACZONE DO GASTRONOMII. KUCHNIA OD STRONY PÓŁNOCNEJ. MONITORING, KAMERY Opłaty miesięczne do zarządcy na obecną chwilę wynoszą 1610,- Dodatkowo lokal posiada: Sprawozdanie z pomiarów środowiska cieplnego na stanowiskach pracy Sprawozdanie z pomiarów skuteczności wentylacji mechanicznej