-
-
-

O firmie

KFADRAT - biuro nieruchomości Szczecin, mieszkania biura nieruchomości w Szczecinie ​​​​​​​Kierujemy się zasadami Kodeksu Etyki Zawodowej oraz Standardami Zawodowymi Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Zadowolony Klient stanowi miarę jakości naszej pracy, a jego oceny są dla nas decydujące. Dlatego też dbamy o indywidualną ofertę, fachowe doradztwo i opiekę na każdym etapie realizacji zlecenia. 

Tomasz Chachuła - CEO  Kfadrat Nieruchomości Szczecin jest członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami oraz należy do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Biuro nieruchomości Szczecin www.kfadrat.com.pl – dlaczego kupować nieruchomości w Szczecinie?

Marzenia mają to do siebie, że jak już mają się urzeczywistnić to nie lubi się na nie czekać. Kupując gotowy dom lub mieszkanie w Szczecinie w zasadzie wszystko dostaje się od razu: stojący budynek, zagospodarowaną działkę, uregulowany stan prawny nieruchomości itp. Ale przede wszystkim unikamy tracenia mnóstwa czasu na szukanie mieszkania kiedy można to zlecić biurze nieruchomości www.kfadrat.com.pl

Poszukujesz mieszkania lub innych  nieruchomości w Szczecinie? Nie wyobrażamy sobie byś stracił tak wielką okazję i nie odwiedził naszego biura lub odwiedzając serwis internetowy www.kfadrat.com.pl. 
Przygotowaliśmy dla Ciebie setki ofert z tego miasta, tj.: mieszkania Szczecin, nieruchomości Szczecin w zasadzie z każdej jego dzielnicy. Znajdziecie Państwo zarówno mieszkania, domy, działki w  Szczecinie do odkupienia od właściciela, do odkupienia od dewelopera, jak i propozycje wynajmu. Różnorodny metraż, liczba pokoi, wielkie zróżnicowanie w cenach. Łatwe i szybkie wyszukiwanie, dzięki naszym rozwiniętym filtrom i wyszukiwarce.

Wybór swojego mieszkania zleć profesjonalistom.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół Kfadrat Nieruchomości Szczecin

Zagadnienie które charakteryzują biuro nieruchomości Szczecin Kfadrat to
biuro nieruchomości Szczecin, biura nieruchomości Szczecin, biuro nieruchomości w Szczecinie, biura nieruchomości w Szczecinie, nieruchomości Szczecin, Szczecin nieruchomości, nieruchomości w Szczecinie, mieszkania w Szczecinie

Już od zalania dziejów ludzie potrzebowali miejsca na schronienie. Ten stan rzeczy nie zmienił się do dnia dzisiejszego i chyba już tak zostanie. Dlatego wszelkiego rodzaju biura nieruchomości w Szczecinie zapewniają Państwu wgląd do nieruchomości w Szczecinie gdzie jedna wizyta w biurze nieruchomości Kfadrat może okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Często jedna wizyta u nas w biurze pozwoli Państwu na ogólny wgląd na nieruchomości w Szczecinie jakie możemy na dana chwilę Państwu zaproponować. Biuro biurowi nie jest równe więc jeśli decydujesz się na pomoc biura nieruchomości Szczecin z czystym sumieniem polecam biuro nieruchomości Szczecin Kfadrat. Biura nieruchomości w Szczecinie działają dość prężnie i nieruchomości jednak raz jest więcej a raz mniej więc aby nie przegapić okazji, które może Ci dać biuro nieruchomość Szczecin.

Dlaczego wybrać tylko jedno biuro Kfadrat

Często kusi nas danie ogłoszenia do biura nieruchomości w Szczecinie swojej oferty kupna lub sprzedaży nieruchomości w Szczecinie. Musimy zdawać sobie sprawę że zgłaszając propozycję do kilku biur, wydaje się, że istnieje większe prawdopodobieństwo znalezienia klienta. Takie myślenie jest jednakże niestety błędne. Biuro nieruchomości Szczecin przy umowie bez wyłączności ma możliwość a nawet obowiązek zablokowania reklamy tego typu posesji. Ograniczenia te następują z braku pewności czy poniesione koszty powrócą w formie zadośćuczynienia wziętego dopiero przy zbywaniu. Z tej przyczyny też w większości wypadków pojawia się tylko krótkie zawiadomienie w prasie miejscowej czy Internecie, bez sposobności zamieszczania zdjęcia z szczegółowym opisem i lokalizacją posiadłości. Mało tego osoba chcąca zobaczyć nieruchomość, której transakcja zbytu prowadzona jest na zasadzie umowy otwartej powinna na piśmie uznać odbiór propozycji co wiąże się za każdym razem z niezbędnością audiencji w biurze pośrednika. Oferta takiej instytucji jak na przykład biuro nieruchomości Szczecin reklamowana jest z doskonałą wystawą zdjęć i wnikliwym opisem nieruchomości Szczecin, niejednokrotnie z gruntowną lokalizacją, czyli czytając zawiadomienie wiemy precyzyjnie gdzie domy Szczecin czy lokale Szczecin się znajdują i czy taka pozycja będzie nam odpowiadała.

Dlaczego decydujemy się na biuro nieruchomości Szczecin. Najczęstszym przypadkiem korzystania z biura nieruchomości w Szczecinie jest to że sami na własną rękę nie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiedniego dla siebie mieszkania.

Biura nieruchomości w Szczecinie dlaczego?

Na przykład dlatego, że pośrednik skompletuje wszelkie niezbędne dokumenty tak aby możliwe było podpisanie umowy. Sprzedający zdecydowanie zaoszczędzi czas jak i zbędne wydatki. Może również polecić kontrolę nieruchomości Szczecin oddając do niej klucz aby była możliwość dokładnego zmonitorowania danej nieruchomości.