-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki

sortuj
Działka inwestycyjna z pełnymi mediami
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

ŻÓŁWIA BŁOĆ,

8 280 000 | 138000 m2
nr oferty: MNI21548

JEDYNA TAKA OFERTA INWESTYCYJNA NA RYNKU !!!!! Zapraszamy do zapoznania się z niecodzienną ofertą nieruchomości gruntowej o powierzchni 13,8 ha (w jednym kawałku) położonej w m. Żółwia Błoć, 5 km od Goleniowa. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do dwóch dróg publicznych - drogi powiatowej, asfaltowej, z pełnym uzbrojeniem w media oraz drogi gminnej gruntowej. Nieruchomość położona w centralnej części miejscowości, przy nowo wyremontowanej drodze prowadzącej do Białunia. Działka z przygotowaną koncepcją podziałową na kompleks działek budowlanych wraz z drogami wewnętrznymi. Posiada zapewnienia od dostawców mediów (prąd, woda i kanalizacja) na min. 80 budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Klasyfikacja gruntów: - R IVb (rola) - R V (rola) - Ps (pastwiska) - Lzr (tereny zadrzewione, zakrzewione) - Ls (las) Wymiary działki - front działki - 229 m, długość działki - 619 m. Teren suchy, częściowo zadrzewiony. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi nowa zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. PRZEWIDYWANE PARAMETRY ZABUDOWY - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna lub zabudowa bliźniacza - wskaźnik zabudowy do 19% - kąt nachylenia dachu 30*-45* - wysokość budynków do 9,0 m - szerokość elewacji frontowej od 8,0 m do 20,0 m - pow. biologicznie czynna - min. 50% Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Należy wystąpić o wydanie warunków zabudowy. W studium uwarunkowań i kierunków rozwoju gminy Goleniów przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi. Część działki, o pow. ok. 8700 m2 objęta jest stanowiskiem archeologicznym (W-III), użytek leśny to 0,99 ha. Żółwia Błoć posiada bardzo dobry, bezpośredni, dojazd do drogi ekspresowej S6 Szczecin - Gdańsk oraz dogodne połączenie z drogą ekspresową S3 Szczecin-Świnoujście. Do centrum Szczecina dojazd zajmuje ok. 35/40 minut, do jego prawobrzeżnej części (os. Dąbie, os. Słoneczne) ok. 20 minut, do Kołobrzegu ok. 50 minut, a do Międzyzdrojów ok. 40 minut. Atutem nieruchomości jest również szybki dojazd do Portu Lotniczego Szczecin - Goleniów (4 km). ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ i DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU !!!! Pomagamy w uzyskiwaniu zgody z KOWR na nabycie gruntów rolnych.

Działki inwestycyjne z aprobatą stacji Paliw Konin
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

KONIN,

3 000 000 | 3340 m2
nr oferty: MTN12241

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 3340 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie największego osiedla mieszkaniowego w Koninie przy ul. Kleczewskiej (przy drodze krajowej) Osiedle Zatorze i najnowszego Lidla. Całość na MPZP - naprzeciw nowego Lidla na głównym osiedlu MW Zatorze. Działki mają aprobatę stacji paliw w systemie jak poniżej: - umowa z operatorem stacji paliw na 10 lat + 10 lat (dł. Umowy wg nowych dyrektyw UE) - dzierżawa gruntu m-cznie 20 000 zł netto - dzierżawa stacji paliw (budynku) m-cznie 25 000 zł netto - tj. budowa ok. 3 000 000 zł / 10 lat zwrot z budowy stacji paliw (koszt budowy na poziomie ok. 2,5-3,0 mln netto) - suma dzierżawy 45 000 zł netto / m-c + vat - koszt działki 3 mln zł netto + vat - koszt dokumentacji KIP + PNB ok. 100 000 zł netto + vat Propozycja sprzedaży 2 działek ewidencyjnych tj. zdefiniowanej nieruchomości budowlanej wraz ze wszystkimi przyłączami (media przy działce) i zjazdami na MPZP o funkcji AG za cenę 3 mln netto wraz z umową z operatorem stacji paliw. Działka położona jest w mieście Konin w powiecie konińskim na Osiedlu Zatorze - największym osiedlu mieszkaniowym w mieście, przy drodze krajowej. Konin liczący ponad 70 tyś. mieszkańców, leży na trasie Warszawa - Berlin, 100 km na wschód od Poznania, przy autostradzie A2. Zapraszamy do kontaktu.

Działki nad zalewem
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

BUNIEWICE,

5 040 000 | 36000 m2
nr oferty: SCN22552

Do sprzedaży pięknie zlokalizowany teren z bezpośrednim dostępem do Zalewu Kamieńskiego o szerokości ok. 150m! Działki budowlane, plan zagospodarowania przewiduje zabudowę mieszkaniowo-usługową, mieszkaniową i usługową, mieszkalnictwo o charakterze willowym i apartamentowym z dopuszczeniem lokalizacji więcej niż 2 mieszkań w budynku, usługi w tym rehabilitacji, turystyki, wypoczynku i rekreacji. Zgodnie z tym zapisem może być realizowane budownictwo hotelowe, pensjonatowe, mieszkalne i apartamentowe. Powierzchnia zabudowy do 20%, wysokość zabudowy od 9 do 19m. Media: gaz ziemny, woda-gminna sieć wodociągowa; ścieki-gminna oczyszczalnia; prąd-sieć elektroenergetyczna; ogrzewanie-indywidualne źródła ciepła, dopuszcza się dogrzewanie poprzez kominki, oraz poprzez systemy grzewcze wykorzystujące wody termalne. Uwaga-na terenie znajdują się jedne z najlepszych w Polsce warunki geotermalne, wg badań PGNiG, jakimi dysponuje właściciel, na głębokości 2000m. temperatura wody wynosi 59-62 stopnie Celsjusza i wzrasta w głąb o 1 stopień co 33 metry, czyli na głębokości 4000m wynosi 120 stopni a więc można produkować prąd elektryczny, który można odsprzedać, jak też wykorzystać do ogrzewania przyszłych hoteli, pensjonatów, Aquaparków. Linia elektryczna 15 kV może służyć do podłączenia przyszłych elektrowni geotermalnych. Można wybudować co najmniej kilka elektrowni o mocy 5 MGW prądu i 5 MGW ciepła każda. Koszt jednego otworu "pod klucz" wynosi około 15-20 mln pln (głębokość 4000m), natomiast zwrot inwestycji w zależności od ilości budowanych elektrowni wynosi od 5 do 3 lat, a uwzględniając dotacje skarbu państwa (nawet do 60% inwestycji), inwestycja zwraca się odpowiednio szybciej. Wyliczenie nie prognozuje podwyżek cen energii elektrycznej, a przy ich wzroście, zysk automatycznie zwiększy się. Dodatkowo ogrzewanie przyszłych hoteli, pensjonatów i Aquaparków odbywałoby się z własnych źródeł ciepła czyli de facto za darmo. Istnieje możliwość zakupu mniejszej powierzchni. Cena netto.

Działka z możliwościami
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

RACIMIERZ,

127 000 | 3175 m2
nr oferty: MNI21546

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kompleksu działek położonych około 1000 m od centrum miejscowości Żarnowo. Oferowana działka ma powierzchnię 3151 m2. Położona jest pośród innych użytków rolnych, lecz największym jej atutem jest potencjał INWESTYCYJNY. Z racji powierzchni działki - istnieje możliwość podziału. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej w bliskiej odległości, co ma kluczowe znaczenie przy uzyskaniu decyzji o warunkach zabudowy. Dojazd do działki bezpośredni drogą publiczną ul. Spokojna, o nawierzchni gruntowej. PRZEWIDYWANE PARAMETRY ZABUDOWY (na podstawie zabudowań sąsiadujących): - budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem, - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - wskaźnik zabudowy około 12 %, - kąt nachylenia dachu - dach stromy, wielospadowy 30* - 45*, Media: - prąd - w drodze przy działce, ul. Spokojna, - woda - w drodze w odległości ok. 630 m, ul. Spokojna (do czasu wybudowania sieci wodociągowej, zgoda na własne ujęcie wody ) - kanalizacja sanitarna - w drodze w odległości ok. 630 m, ul. Spokojna (do czasu wybudowania sieci kanalizacji sanitarnej, zgoda na szczelny zbiornik bezodpływowy), - gaz - w ul. Spokojnej ok. 630 m od granicy działki, W miejscowości remontowana jest główna droga - ul. Studencka (alternatywna trasa nad morze). Obecnie w Żarnowie notuje się przyrost liczby nowych budynków mieszkalnych. Oferta dotyczy działki nr 4. W naszej ofercie sprzedaży pozostaje jeszcze 6 działek z tego kompleksu o zróżnicowanych powierzchniach ( od 3151 m2 do 5196 m2 ). W przypadku zainteresowania działką inną niż w ofercie prosimy o kontakt. Żarnowo - wieś sołecka, w powiecie goleniowskim, druga co do wielkości w gminie Stepnica, położona na skraju Doliny Dolnej Odry oraz Równiny Goleniowskiej, przy drodze łączącej Stepnicę z Wolinem, ok. 10 km na północ od Stepnicy. We wsi znajduje się szkoła podstawowa, urząd pocztowy, ośrodek zdrowia, kilka sklepów spożywczych i przystanków PKS. W odległości 7 km znajduje się rezerwat przyrody "Czarnocin". Pośrodku wsi znajduje się murowany neogotycki kościół z połowy XIX wieku oraz kamień pamięci ofiar I wojny światowej - mieszkańców Żarnowa. Odległość do Goleniowa - 25 km, Odległość do Stepnicy - 10 km, Odległość do Szczecina - 68 km, ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU.