-
-
-

Oferujemy na sprzedaż cudowny zaciszny dom wolnostojący nad morzem w cichej i spokojnej okolicy. Odcięty od turystycznego zgiełku malowniczym lasem w sam raz na wycieczki piesze, lub rowerowe w kierunku pięknych, białych, piaszczystych plaż Pogorzelicy W okolicy, po drodze nad morze, znajduje się latarnia morska Niechorze z wygodną małą bazą turystyczną, w której znajdziesz wszelkie sezonowe punkty gastronomiczne. W Pogorzelicy znajdziesz wszelkie dostępne atrakcje turystyczne, u siebie - odetchniesz i posłuchasz szumu fal i dźwięków lasu. Twoi sąsiedzi to ludzie ceniący sobie prywatność i przyjacielskie stosunki. W tym miejscu żyjesz sielsko i zapominasz o otaczającym Cię świecie, bo wszystko czego potrzebujesz żeby odpocząć masz na wyciągnięcie ręki. Dom o pow.108 m2 położony na działce o pow.550 m2 jest w pełni umeblowany. Parter domu to duży, widny przestronny salon wyposażony w piękny kominek usytuowany w centralnym miejscu. , sypialnia z garderobą , łazienka z kabiną prysznicową ,hol oraz w pełni umeblowana i wyposażona kuchnia . Na I piętro prowadzą wygodne jasne schody gdzie mamy dwa obszerne , widne pokoje .Jeden pokoi ma wyjście na balkon . Łazienka z kabiną prysznicową, WC zapewniają komfort domownikom na górze. Dom wybudowany z cegły, zewnętrzna cegła klinkierowa , dachówka ceramiczna, stolarka okienna dwukolorowa wyposażona w okucia i szyby antywłamaniowe. Komfort i bardzo niskie koszty utrzymania zapewnia pompa cieplna . Dom całkowicie umeblowany i wyposażony w urządzenia TV oraz AGD wliczone w cenę domu gotowy do zamieszkania . Posesję wzbogaca ogród z drewutnią ,wiata na narzędzia oraz z drzewami iglastymi , dającymi przyjemny chłód w gorące lato, chroniącymi od wichur, zapewniającymi zdrowe otoczenie. Klucze w biurze , zapraszam na prezentację.

Cena : 850 000 zł .

Posrednik odpowiedzialny za ofertę : Tomasz Chachuła  tel. 603 620 615

 

KFADRAT - biuro nieruchomości Szczecin, mieszkania oraz biura nieruchomości w Szczecinie.

Od początku powstania Firmy Kfadrat Nieruchomości Szczecin uważnie wsłuchiwaliśmy się w potrzeby naszych przyszłych Klientów, by służyć im coraz lepiej, móc wprowadzać nowe rozwiązania, które sprawią że poszukiwanie wymarzonego mieszkania, domu, lokalu lub działki stanie się szybkie, profesjonalne ze szczególnym ukierunkowaniem na bezpieczeństwo transakcji i poszanowanie czasu naszych klientów.

Świadczymy usługi w pełnym zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz pomagamy naszym klientom w wyborze najlepszej oferty kredytowej.
Założyciele Kfadrat Nieruchomości posiadają licencje zawodowe Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.
Kierujemy się zasadami Kodeksu Etyki Zawodowej oraz Standardami Zawodowymi Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.
Zadowolony Klient stanowi miarę jakości naszej pracy, a jego oceny są dla nas decydujące. Dlatego też dbamy o indywidualną ofertę, fachowe doradztwo i opiekę na każdym etapie realizacji zlecenia.

Kfadrat - to biuro nieruchomości Szczecin

O własnym domu, mieszkaniu w Szczecinie marzy wielu z nas. Szczególnie, jeśli mieszkamy w klitkach blokowisk i brak przestrzeni musimy sobie rekompensować spacerami po miejskich skwerach czy wyjazdami do podmiejskich lasów. Ci, którzy są już wybrali mieszkanie gotowi są do podjęcia konkretnych działań dotyczących biura nieruchomości w Szczecinie, czyli posiadają wystarczające środki, aby stać się właścicielami domu lub większego mieszkania. 

W obecnych czasach w których przyszło nam decydować o takich sprawach jak: buro nieruchomości Szczecin, mieszkania biura nieruchomości w Szczecinie coraz częściej decydujemy się na biuro nieruchomości Szczecin. Na obecną chwilę oczekiwania klienta rynku biura nieruchomości w Szczecinie są coraz większe. Klient chcący przeprowadzić transakcję na rynku nieruchomości Szczecin jest zainteresowany, aby transakcja ta była dokonana w oparciu o pięć podstawowych elementów: 

a) Bezpiecznie bez ryzyka formalnego i finansowego 
b) Skutecznie pod względem prawnym 
c) Korzystnie finansowo poprzez uzyskanie optymalnej ceny
d) W terminie, czyli w założonym horyzoncie czasowym 
e) Kompleksowo i komfortowo 

Wybór swojego mieszkania zleć profesjonalistom.

Obserwując biura nieruchomości w Szczecinie często nurtuje nas pytanie czy szukać mieszkania we własnym zakresie oszczędzając tym samym na pośrednictwie czy też zabiegani nie mając czasu zlecamy do biurze nieruchomości. 

Biuro nieruchomości Szczecin - Kfadrat. 
Musimy zdawać sobie sprawę że jednak najbardziej miarodajną informacją ofertową dysponuje jednak biuro nieruchomości Szczecin. W zasadzie jedna wizyta w naszym biurze daje Państwu możliwość zapoznania się z bardzo dużą ilością ofert w zasadzie przy jednej wizycie. 
Aby powyższe oczekiwania konsumenta mogły być spełnione, obsługujące go biuro nieruchomości Szczecin powinno spełniać wszystkie wyżej wymienione opcje. 

I właśnie biuro nieruchomości Kfadrat Nieruchomosci Szczecin bez większych problemów jest w stanie sprostać oczekiwaniom każdego klienta, który rozważa zakupienie nieruchomości w Szczecinie. Posiadamy bardzo dużo ofert zarówno sprzedaży jak i kupna nieruchomości Szczecin.